czskPrihlásenie
Zaregistrujte sa a získajte ihneď 2 € zadarmo! Aké ďalšie výhody získam?
podobné kategórie | populárne kategórie
podobné kategórie | populárne kategórie

Zoznam populárnych značiek

Abercrombie&FitchAbercrombie&Fitch

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: StrawberryNet.sk

Značka Abercrombie & Fitch má vo svete módy dlhú tradíciu. Bola založená roku 1892 a od tej doby neustále zlepšuje svoju kvalitu. Prezentuje sa ako "značka životného štýlu". Ponúka vám veľmi atraktívne oblečenie, v ktorom sa budete cítiť dobre a zároveň také, z ktorého pulzuje život, popularita a nadšenie. Abercrombie & Fitch sa zameriava na módu v štýle Vintage. Odevy budí dojem už onošeného a otrhaného oblečenia. Dizajnéri tento dojem dokážu nabudiť rôznymi profesionálnymi a originálnymi triky, nad ktorých budete len žasnúť.

AdidasAdidas

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk, StrawberryNet.sk

Adidas je firmou s celosvetovým pôsobením v dizajne, vývoji a marketingu športovej obuvi, odevov a príslušenstvo s poslaním stať sa vedúcou športovej značkou sveta. Značka Adidas je súčasťou Adidas Group, korporácie, ktorá zahŕňa značky ako Reebok, TaylorMade a Rockport. Adidas Performance - ponúka celú šírku funkčných športových výrobkov v kombinácii s kolekciami na voľný čas v športovom štýle. Tie najlepšie technológie sa stretávajú s vypracovaným štýlom v mnohých kolekciách pre každý druh športovcov - od vrcholového športovca až po rekreačného milovníka športu, ženy, mužov aj deti. Adidas Originals - ponúka kultový street fashion v rôznych štýloch inšpirovaných dekáda histórie značky adidas aj jej hudobných či športových ikon. Street, urban a hip-hopová móda čaká na každého, kto nechce splynúť s davom a odvažuje sa vyjadrovať svoju originalitu.

AdioAdio

viac informácií »

Adio Footwear je americká spoločnosť vyrábajúca oblečenie a najmä obuv pre skateboarding. Bola založená v roku 1998, profesionálnym skateboardistov Chrisom Millerom, vlastníkom značky Planet Earth skateboards, spadajúce pod Jarden Corporation.

Baby PhatBaby Phat

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: StrawberryNet.sk

Baby Phat je mladá, módne hip-hopová značka. Baby Phat sa zrodila predovšetkým preto, že trh neponúkal sexi hip-hopovou módu pre ženy. Značka sa zaoberá rýdzo ženským pohlavím. Oblečenie je priliehavé, očarujúce, elegantné a odhaľuje určité partie. Módna značka neponúka len dámske oblečenie, ale aj topánky a rôzne doplnky v podobe kabelek.Střihy sú navrhnuté tak, aby zdôraznili krásne ženské křivky.Baby Phat je životný štýl pre očarujúce ženu v rytme hip-hop a R'n'B nálady.

BenettonBenetton

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: StrawberryNet.sk

Benetton Group SpA (United Colors of Benetton) je odevné firma a globálnej módna značka. Benetton patrí medzi najznámejšie na svete a jej obľuba neustále narastá. Táto firma je spojená s firmou Sisley, Playlife, Killer Loop a Undercolors of Benetton. Módne ponuka Benettonu nezahŕňa len oblečenie, módne doplnky a parfumy, ale aj bytové doplnky pre domácnosť.

BershkaBershka

viac informácií »

Bershka, to je značkové oblečenie pre mladých a pre tých, čo sa cítia byť mladými. Oblečenie Bershka je kvalitné, moderné a štýlové. Viac ako 50 dizajnérov po celom svete sa pokúšajú robiť nové modely pre mužov aj ženy - nakupujúcich v Bershce. Viac ako 600 obchodov Bershka je rozosiatych po 42 krajinách vrátane Českej republiky. Spoločnosť Bershka je novým počinom španielskej investičnej spoločnosti Inditex. Značka bola vytvorená len nedávno - v roku 1998. Každý rok spoločnosť vyprodukuje viac ako 4 000 nových druhov tovaru. Oblečenie, topánky či módne doplnky.

BushmanBushman

viac informácií »

Bushman je mladá česká odevné spoločnosť, ktorá sa špecializuje na predaj kvalitného, predovšetkým outdoorového oblečenia pre mužov aj ženy. Výrobky od Bushman sú trvalé, nepodliehajú móde a predovšetkým prichádza s mnohými vylepšeniami, vďaka ktorým sa oblečenie tejto značky stáva skvelou voľbou pre nosenie do prírody. Obchody Bushman spoznáte ich tak, že sú vkusne vyzdobené prírodnými materiálmi. Dnes firma ponúka kvalitné bundy, nohavice, tričká a ďalšie outlet oblečenie.

C&AC&A

viac informácií »

C & A alebo anglicky C and A či slovenský C a A je medzinárodný reťazec obchodov s oblečením a módnymi doplnkami. Spoločnosť má svoje predajne v celej Európe vrátane Slovenska. Značka obsahuje aj obchodné značky - Clockhouse, Westbury a Your Sixth Sense. Predajne C a A nájdete v každom väčšom meste v Európe. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na ľudí nad 20 rokov. Modely C & A sú decentné nadčasové, kvalitné a predovšetkým veľmi dostupné. V obchodoch tohto reťazca nájdete oblečenie pre mužov a ženy, módne doplnky, bundy, klobúky a mnoho ďalšieho.

CamaieuCamaieu

viac informácií »

Camaïeu je úspešná francúzska odevné spoločnosť, ktorá vyrába a predáva kolekcia oblečenia pre ženy. Spoločnosť sa zameriava na ženy od 20tich do 40tich rokov a ponúka kvalitné štýlové oblečenie pre každodenné použitie. Butyků Camaieu je v niekoľkých európskych krajinách a Rusku rozosiatych cez 700. Ak zháňate kvalitné, módne a stále oblečenie, obchod Camaieu je tá správna voľba.

Ed HardyEd Hardy

viac informácií »

Pod značkou Ed Hardy nájdete návrhy z dielne jedného z najznámejších módnych návrhárov súčasnosti, francúzskeho Christian Audigier. Jeho diela spájajú svet celebrít s každodenným zhonom a vytvára jedinečnú tvár plnú farieb a tetovanie. Nie náhodou si oblečenie značky Ed Hardy obliekajú také hviezdy ako Madonna, Paris Hilton, David Backham alebo Tomáš Ujfaluši.

EspritEsprit

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk

Esprit je medzinárodná módna značka, pod ktorou nájdete nielen najhorúcejšie módne trendy v dámskom oblečení Esprit, pánskom oblečení Esprit alebo v detskom oblečení Esprit, ale tiež si pod rovnakou značkou môžete vybrať z radu luxusných hodiniek Esprit, topánok Esprit či rozmanité radu módnych doplnkov. U nás môžete značkové obchody navštíviť v širokej sieti nákupných centier alebo si prostredníctvom internetu prezrieť najnovšie produktové katalógy. Spoločnosť teraz pôsobí na 5 kontinentoch sveta, v 40-tich krajinách, v ktorých má cez 800 priamych značkových predajní a svoje ďalšie zastúpenie na viac ako 14 000 predajných miestach.

H.A.D.H.A.D.

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk

Drobná česká firmičky sa na sklonku 2001 rozhodla ponúknuť cyklistická tričká pre bikerov. Ako to už predtým bývalo a snáď býva dodnes, najskôr sa vďaka spontálnosti vzniku rôzne potácal a hľadala čo a ako. Po prvom roku potácení sa na nás asi niečo shora usmialo a začali sme vyrábať tričká od piky. Vďaka ich originálnemu vzhľadu grafičce Petre sa zdá, že sa u zákazníkov dodnes páči, za čo sme radi. Bemaniax produkuje rôzne limitovanej série oblečkov, ale stále najmä tričká.

H&MH&M

viac informácií »

H & M alebo slovenská H a M je pôvodom švédska odevné spoločnosť, ktorá ponúka oblečenie pre mužov, ženy, teenagerov aj deti. HM má viac než 1800 obchodov v 34 rôznych krajinách a zamestnáva 73.000 ľudí. Ide teda naozaj o obraz v odevnom priemysle. Spoločnosť ponúka predovšetkým oblečenie a vo svojich obchodoch ponúka aj tovar rôznych značiek. H & M vyrába tovar pre stredný prúd, takže cena je priateľská, kvalita si však drží výborný standart.

HuskyHusky

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk

Spoločnosť Husky CZ s.r.o. má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a vývoja kvalitného outdoorového a campingového vybavenie a oblečenie. Vďaka dlhodobej spolupráci s členmi horskej služby a podpore horolezeckých výprav nielen do Himalájí, testujeme efektívnosť a kvalitu našich výrobkov. Znalosť prírody vo všetkých podobách nám umožňuje vyvíjať stále lepšie vybavenie. Aj preto sa podieľame na marketingovej podpore extrémnych športov, vysokohorských expedícií či adrenalínových súťaží.

KenveloKenvelo

viac informácií »

Kenvelo je pôvodne česká firma prevádzkujúca cez 250 obchodov v krajinách strednej Európy, Nemecku a Izraeli. Spoločnosť predáva módu určenú pre deti - Kenvelo Kids aj pre dospelých - Kenvelo Anywhere. Ponúka predovšetkým oblečenie a módne doplnky. Obľúbené sú napríklad Kenvelo rifle. Produkty značky Kenvelo sú typickým príkladom tovaru za rozumnú cenu, ktoré však vydrží.

LacosteLacoste

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk, StrawberryNet.sk

Spoločnosť založil známy tenista René Lacoste, ktorý po ukončení kariéry skúsil podnikateľskú dráhu. Logo krokodýlka značka získala vďaka prezývke, ktorú René dostal na Davis Cupu. Oblečenie a predovšetkým kvalitné topánky Lacoste sú celosvetovo vyhľadávané. Veľmi obľúbená je aj špecifická vôňa parfumov. Cena výrobkov Lacoste sa pohybuje vo vyšších reláciách. Ak však hľadáte nadčasovú a kvalitnú módu, potom je oblečenie Lacoste práve pre vás.

LoapLoap

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk

Značka LOAP je tradičným výrobcom športového oblečenia a vybavenia pre voľný čas a pobyt v prírode. Zákazníci si môžu vybrať zo širokého spektra výrobkov pánskeho, dámskeho a detského oblečenia a outdoorového vybavenia - batohy, stany a spacie vaky rôzneho stupňa využitia, od náročných expedičných až po výrobky pre bežné športové aktivity a voľný čas.

NauticaNautica

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk, StrawberryNet.sk

Značku Nautica založil David Chu už v roku 1983 v USA. Nautica znamená oblečenie pre voľný čas a šport. Najprv uviedla na trh pánske kolekcie, postupne potom aj dámske a detské. Prvá kolekcia hodiniek Nautica bola predstavená v roku 1994, hodinky kombinujú štýl, farby a súčasný európsky dizajn. Hodinky prechádzajú pri výrobe celou radou testov na vodeodolnosť, simulácie starnutia, teplotné šoky či odolnosť používaných materiálov. Nautica osadzuje svoje hodinky len značkovými švajčiarskymi a japonskými strojčekmi ako ETA, Ronda, Citizen či Seiko. Koncept hodiniek Nautica je nadčasový a evolučný.

New YorkerNew Yorker

viac informácií »

Odevné spoločnosť New Yorker bola založená len nedávno. História New Yorker siaha do roku 1971, kedy bola spoločnosť v Nemecku založená. Teraz má v Európe viac ako 720 pobočiek. Oblečenie New Yorker je určené predovšetkým mladšej generácii. Je pestré, vyzívavé, ale zároveň štýlové. Kolekcia New Yorker však ponúka tovar predovšetkým za veľmi vhodné ceny. Do ruky sa vám dostanú výrobky so skvelým dizajnom za dobrú cenu. Originálny je nielen oblečenie, ale aj módne doplnky, bundy a topánky.

NikeNike

viac informácií »

NIKE je americká spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, bola založená v roku 1957, zakladatelia boli Bill Bowerman a Phil Knight. V 60.rokoch 20. storočia je vymyslený dizajn atletickej obuvi, otvorený obchod v Stanforde, spolupráca oboch pánov vyúsťuje v založenie spoločnosti s názvom BLUE RIBBON SPORTS, atletická obuv rady Tigger má obrovský úspech, spoločnosť sa dostáva do povedomia verejnosti, podieľa sa na akciách v športovej oblasti.

OrsayOrsay

viac informácií »

Spoločnosť Orsay najlepšie vystihuje veta: Vďaka bohu, že som žena. Značka Orsay sa špecializuje na predaj módy a módnych doplnkov pre ženy. Orsay sa snaží svojim zákazníčkam ponúkať mladú, ale aj decentné módu, ktorá má čo najviac zvýrazňovať ich ženskosť. Bundy, šaty či kabáty Orsay patrí k tým najštýlovejším za rozumnú cenu. Predajne Orsay nájdete v mnohých európskych krajinách vrátane SR. Predajne Orsay sú však aj v Číne či na Malte.

Paul FrankPaul Frank

viac informácií »

Paul Frank sa preslávil rýdzo optimistickým módnym designom. Väčšina z vás si iste vybaví rozverné opičku menom Julius, ktorá je symbolom módnej značky. Ovšem mimo opičku možno tiež uvidieť mimo opičku aj škrečka menom Spicoli, žirafu Clancy či sloní slečnu Ellie. Paul Frank vo svojich návrhoch využíva veselé a svetlé farby. Jeho kreslené postavičky sú pre niekoho humorné, pre iného bláznivé. Mimo módne tričká, možno tiež zakúpiť aj kabelky, kočíky či topánky.

Pietro FilipiPietro Filipi

viac informácií »

Pietro Filipi bola založená v Českej republike. Táto úspešná spoločnosť ponúka svoju kvalitnú módu vo viac ako 70-tich obchodoch v 8mi európskych krajinách a Rusku. Pietro Filipi predáva oblečenie, módne doplnky alebo treba šaty precízneho prevedenie za slušné ceny a to pre mužov aj ženy.

PumaPuma

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk

Puma, je nemecká spoločnosť špecializujúca sa na výrobu športového oblečenia, vybavenia a obuvi. Bola založená Rudolfom Dassler roku 1924 a neskôr registrovaná v roku 1948. Puma je známa ako výrobca futbalové obuvi a vo svojej histórii sponzorovala mnoho významných futbalistov (Pelé, Eusébio, Johan Cruijff, Enzo Francescoli, Diego Maradona, Lothar Matthäus, Kenny Dalglish, Didier Deschamps či Gianluigi Buffon). Sponzoruje aj niektoré národné futbalové tímy.

Ralph LaurenRalph Lauren

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk, StrawberryNet.sk

Ralph Lauren je veľmi populárna americká značka, ktorá je pomenovaná po svojom zakladateľovi Ralph Lauren. Spoločnosť sa stala známa hlavne vďaka svojej rade polo Ralph Lauren. Teraz organizuje módne prehliadky po celom svete. Oblečenie Ralph Laruren je síce veľmi obľúbené, nesmieme však zabudnúť na parfémy. Úspešným v poslednej dobe je toaletná voda Ralph Lauren Cool. Všetky výrobky (predovšetkým Polo) Ralph Lauren zoženiete za mierne vyššiu cenu, než za bežné oblečenie. Dostane sa vám však do ruky perfektná kvalita a dizajn, ktorý nestarne.

ReplayReplay

viac informácií »

Módna značka Replay je známa nielen výrobou kvalitných a pohodlných jeansov. Replay rozšírila svoje produkty o košele, šiltovky, kraťasy, športové spodné prádlo alebo o topánky. Oblečenie pre voľný čas je medzi mladými ľuďmi stále viac obľúbenejšia. Nie nadarmo je mottom značky "pohodlnosť predovšetkým". Talianska spoločnosť Fashion Box Group distribuuje kolekcia do viac ako 50-tich krajín sveta a Replay začal mať miliónové obraty v predaji.

ReservedReserved

viac informácií »

Oblečenie pod značkou Reserved, ako pre mužov, ženy ale aj našich najmenších, v súčasnej dobe nájdete už v 12-tich európskych krajinách, v ktorých má cez 200 značkových obchodov. Pod značkou sa skrývajú nielen kvalitné a módne odevy, ale aj napríklad radu štýlových doplnkov alebo obuvi. Spoločnosť pri tvorbe novej kolekcie dáva vždy príležitosť talentovaným módnym návrhárom. Tým zdôrazňuje, že je značkou pre všetkých, ktorí hľadajú svetové módne trendy za priaznivú cenu.

Rip CurlRip Curl

viac informácií »

Rip Curl je vo svete veľmi známa serfařská značka. Spoločnosť bola založená v roku 1969 v Austrálii v Torquay. Najskôr Rip Curl predávalo serfařská dosky, v roku 1970 sa rozhodli začať s produkciou serfařských oblekov. Dnes je Rip Curl jednou z najväčších serfařských značiek, ktorá predáva oblečenie po celom svete.

S.OliverS.Oliver

viac informácií »

S.Oliver je cez 40 rokov stará nemecká odevné spoločnosť. Jej predajne sú rozosiate po celej Európe. Predovšetkým v krajinách Beneluxu, Švajčiarsku, Česku, slovenským a Poľsku. Partnerom firmy je napríklad aj známa speváčka Anastacia, ktorá propagovala pre s. Oliver vlastnú kolekciu. Oblečenie s. Oliver sa vyznačuje predovšetkým kvalitou za rozumnú cenu. Predajne s.Oliver ponúkajú predovšetkým oblečenie, ale aj obuv. Veľmi populárne sú kozačky s. Oliver, bundy či kabelky s.Oliver.

TakkoTakko

viac informácií »

Takko alebo taky Takko Fashion je nemecká odevné spoločnosť, ktorá čoskoro expandovala aj do Česka. Filozofiou firmy je ponúkať kvalitné a lacné oblečenie pre bežné použitie. Jej červenožlté logo je veľmi ľahko rozpoznateľné a preto si predajňu nikdy nepomýlite. V predajniach Takko nájdete oblečenie, bundy, ale aj spodnú bielizeň či topánky. Modely Takko sú decentné nadčasové, kvalitné a predovšetkým veľmi dostupné. V obchodoch Takko Fashion nájdete oblečenie pre mužov a ženy, ale aj deti.

Tally WeijlTally Weijl

viac informácií »

TALLY WEiJL patrí medzi veľmi obľúbené módne značky. Značka má už 500 obchodov v 30 krajinách sveta. Nechýba teda ani zastúpenie na slovenský. Značka TALLY WEiJL sa zameriava predovšetkým na sexy módu pre dievčatá. Móda je mladá, štýlová a luxusné. Kolekcia značky TALLY WEiJL sa zameriavajú na dokonalý design. Dokonalý design však nenájdete len v odevoch, ale aj v obchodoch TALLY WEiJL. Disko gule či farebné nápisy na stenách nie sú výnimkou.

TerranovaTerranova

viac informácií »

Oblečenie Terranova je na slovenské veľmi obľúbené. Nie je to rozšírenosťou predajní, ale skôr tým, že Terranova ponúka kvalitné oblečenie za veľmi výhodné ceny. Značka sa pritom sústreďuje predovšetkým na mladšiu generáciu a modely Terranova sú často pestré, pozitívne a zábavné. Terranova ponúka predovšetkým oblečenie pre mužov a ženy a módne doplnky. Zákazníci si tu radi nakupujú aj potrebné zimné oblečenie a bundy.

Tom TaylorTom Taylor

viac informácií »

Tom Tailor kraľuje na svetovom trhu nielen vďaka svojmu oblečenia, ale aj s bohatou ponukou kozmetiky, parfumov, obuvou a kolekciou očné optiky. Návrhári Tom Tailor sa snažia uspokojiť nielen potreby mladých ľudí, ale aj ľudí stredného veku. Títo zákazníci si pochvaľujú predovšetkým decentné strihy kolekcií, ktoré sú podporené kvalitnými materiálmi. Hoci je značka Tom Tailor drahšie ako napríklad New Yorker alebo Terranova, je cenovo dostupná. Vizitkou značky sú farebné kombinácie, ktoré vždy dokonale ladí s daným ročným obdobím.

Tommy HilfigerTommy Hilfiger

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk

Tommy Hilfiger je známa americká značka pomenovaná po svojom zakladateľovi - Thomasovi Jacob Tommy Hilfiger. Slováci názov niekedy komolí ako Tomy či Tomi Hilfiger. Thomas Hilfiger sa v roku 1951 narodil v meste New York v USA. Ako podnikateľ sa viac presadil až okolo roku 1980, kedy založil firmu "Tommy Hilfiger Corporation". Za celú históriu bola značka aj kritizovaná napríklad za zamestnávanie lacnej pracovnej sily na pomedzí USA v Northern Mariana Islands (španielske obyvatestvo).

UAXUAX

viac informácií »
Kúpite v obchodoch: Mall.sk

UAX sa stala popredným výrobcom značkového dizajnového oblečenia pre voľný čas. Nie sme a nechceme byť hlavný prúd - mainstream. Za viac ako 15 rokov na trhu v SR iv Európe má UAX má stále viac priaznivcov vo všetkých vekových kategóriách. Náš návrhársky team sme postavili na kombináciu profesionality, dlhoročné skúsenosti, kreativity a hravosti v navrhovaní dizajnu tričiek UAX. Vyrábame tiež na objednávku pre firmy, kde sadíme na spojenie kvalitných značiek a tým sa stávame klientovým silným spoluhráčom na ceste za naplnením jeho cieľov. Nejde nám len o to zviditeľniť samotný potlač UAX, ale venujeme maximálnu pozornosť funkciu pri tvorbe designu.Výsledkem spolupráce je originálna potlač na značkovom tričku, vtipne prezentujúca obstarávateľa.

VagabondVagabond

viac informácií »

Každý, kto niekedy vyskúšal na vlastnej koži topánky Vagabond, určite potvrdí, že sa v nich nielen cítite skvele vďaka štýlovému dizajnu, ale navyše, že vám skutočne padnú. Jedno z krédo spoločnosti Vagabond totiž znie: Topánky, ktorým môžete dôverovať. V obuvi Vagabond sa celkom iste nebudete cítiť ako pouličný Vagabund. Značka totiž prísne dbá na originálny design a tiež na vysokú kvalitu použitých materiálov. Pod značkou dnes nájdete obuv nielen pre voľný čas, ale aj pre formálnejšie príležitosti.

WescWesc

viac informácií »

We are the Superlatívy Conspiracy alebo ak skrátene WESCO je švédska módna značka vyrábajúca skateboardové oblečenie. WESCO sa však nediskutuje len steetovou módou, ale snaží sa tiež preniknúť vďaka slúchadlám, ktoré sú charakteristické originálnym dizajnom. WESCO vystihuje základnú myšlienku značky - komunity ľudí, ktorí sa snažia prekonať masovosť a priemernosť okolia. Značka má už za sebou rad spoluprácou so spriatelenými značkami ako sú Stereo či Nokia.

ZaraZara

viac informácií »

Táto pôvodom španielska značka dnes pôsobí vo viac než 71 krajinách sveta, kde má cez 1500 značkových predajní. Obchod Zara tak dnes celkom určite nájdete v každej svetovej metropole. Polovica výroby jednotlivých kolekcií prebieha priamo v materskom Španielsku, tretinu výroby má značka v Európe a zvyšok produkcie sa nachádza v Ázii.

Chcete kúpiť niečo iné? Katalóg internetových obchodov LacnejšieNákupy.sk vám poradia kde a ako výhodne nakúpiť na internete.